Neponáhľajte Sa!
Získajte Zľavu 5% Na Váš Nákup!

Kliknite na tlačidlo, ktoré vidíte nižšie, a dostanete zľavový kód obchodu.

Veľké plyšové medvedíky - Veľký plyšový medveď macko XXL - Veľký mäkký medvedík hračka

Veľké Plyšové Medvedíky -  XXL Veľký Mäkký Medvedík Macko Hračka

Filtrovať podľa

Cena
Veľkosť
Farba
Filter
Zobrazuje sa 1-28 z 82 položiek

Veľké plyšové medvedíky - Šťastie u vás doma!

Veľké plyšové medvedíky - Som veľký, nežný a jemný plyšový Medveďík. Síce nemám búšiace srdce, ale za to som plný lásky, od hlavy až po päty. Už sa na cestu za tebou teším, lebo viem, že sa z nás stanú najlepší priatelia, ktorí budú spolu na každom kroku. Napadá ťa niečo, čo by si chcel so mnou robiť? Lebo kufre mám už zbalené!


Veľký plyšový medvedík je tu!

Poďme spolu stráviť čas -Keď k tebe už plyšový Medveďík dorazí, bude plný pohodlia a tepla, pretože tento nový obyvateľ bude s tebou v každej situácii. Zober si plyšového Medveďíka, keď pôjdeš pozerať film, veľmi rád ti podrží ruku, keď sa budeš báť. Tým, že plyšový Medveďík bude môcť prispievať do tvojho každodenného života, spraví ho to veľmi šťastným. Plyšový Medveďík si to bude s tebou užívať a keď budeš mať náhodou zlý deň, určite ti ho rozžiari.

Zostaňme spolu celý čas - Plyšový XXL Medveďík bude smutný, keď ta nebude vidieť. Takže bude len rád, keď bude môcť cestovať s tebou. Park alebo vidiek, statok alebo dokonca aj iná krajina sa stanú obľúbenými miestami plyšového Medveďíka, lebo tam bude s tebou. Koniec koncov, aká psina je mať jemného, nežného a milujúceho spoločníka, ktorý spraví z každej cesty ešte úžasnejšiu spomienku.

Pozor, toto je moje druhé meno - Plyšový Medveďík je plný lásky a chce sa o ňu s tebou podeliť. Nešetri objatiami a rovnakým spôsobom ti to vráti späť. Pozvi ho, aby u teba spal a spraví ho to tým najšťastnejším plyšovým Medveďíkom na svete, a zatiaľ čo budeš spať, ochráni ťa pred zlými snami. Plyšový Medveďík si ťa vždy vypočuje a budeš mu môcť zveriť aj tie najcitlivejšie tajomstvá, ktoré nikomu neprezradí.


Čas na šťastie!

Teddyway nie je nič iné ako myšlienka vychádzajúca z nostalgie detstva. Naše plyšové Medveďíky sú pútavé a jemné darčeky, ktoré sú vhodné pre očakávania každého a nikoho nenechajú ľahostajným. Tento darček nie je obmedzený vekom, takže ho môžete prispôsobiť akejkoľvek blízkej osobe.

Priebehom času, po vypočutí žiadostí a želaní našich klientov sme náš výrobok a jeho vzhľad vylepšili. Momentálne si klienti môžu vybrať z viacerých odlišných typov a veľkostí plyšových Medveďíkov, môžu si vybrať farbu motýlika, ktorý bude ozdobou na krku plyšového Medveďíka, zvoliť si krabicu obľúbených sladkostí, ktoré budú doručené s plyšovým Medveďíkom a ako darček si môžete vybrať aj to, ako bude plyšový Medveďík zabalený.

Našim cieľom vždy bolo a vždy aj zostane vytváranie darčekov, ktoré šíria radosť a zanechávajú hlboký dojem. Boli by sme veľmi radi, aby mal každý tú možnosť pocítiť, aké to je, pritúliť sa k jemnému, huňatému a veľkému plyšovému Medveďíkovi, ktorý sa stane obľúbenou hračkou v každej domácnosti.

Našim zákazníkom ponúkame darček na celý život. Náš plyšový Medveďík je vysoko kvalitný a jeho materiál prežije lásku aj tých najzbednejších členov rodiny. Plyšový Medveďík je skvelý darček aj pre ľudí s alergiami, keďže jemná, tvar udržujúca výplň je certifikovaná a spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky Európskej únie.

Nakoniec zistíte, že Teddyway plyšové Medveďíky sú ideálnym spôsobom ako vyjadriť starostlivosť, lásku, priateľstvo a sympatie vašim blízkym!

Product added to wishlist

Aby sme pre našich návštevníkov zabezpečili najlepšiu kvalitu prehliadania našich webových stránok, na štatistické a marketingové účely používame cookies, ktoré môžete kedykoľvek vypnúť.