Neponáhľajte Sa!
Získajte Zľavu 5% Na Váš Nákup!

Kliknite na tlačidlo, ktoré vidíte nižšie, a dostanete zľavový kód obchodu.

Medvedíky z ruží - Macko z ruží - Medveď z ruží - Medved z umělých ruží

Medvedíky z ruží - Mackovia Z Ruží - Macko Z Ruží - Medveď Z Ruží

Medvedík Vyrobený Z Ruží Je Tou Najlepšou Voľbou!

Macko Z Ruží - Očarujúci, vysoko kvalitný a exkluzívne vyzerajúci plyšový medvedík z ruží je skvelým a unikátnym darčekom, ktorý obdarovanej osobe pripomenie emócie, ktoré zažila počas osláv ešte po mnohých rokoch. Okrem toho sú medvedíky z ruží skvelou alternatívou ku klasickej kytici!

Vďaka vlastnostiam použitého materiálu sú medvedíky vhodné ako darček aj pre tie najmenšie z detí! Deti sa s nimi môžu hrať bez obáv, pretože všetky časti sú pripevnené a materiál z ktorého sú ruže vyrobené je absolútne bezpečný pre ich zdravie.

Nikto nemôže pochybovať o tom, že z darčeku bude mať radosť ktokoľvek tohto medvedíka dostane, či už to bude dieťa, priateľka, žena, mamka alebo akákoľvek iná osoba blízka vášmu srdiečku.


Medvedík Z Ruží Nie Je Iba Darček!

Medvedíky vyrobené z farebných ruží nie sú len skvelým nápadom na darček! Vďaka ich pútavému vzhľadu a modernému prevedeniu môžu byť použité aj ako dekorácia alebo interiérový doplnok.

Medvedík z ruží sa rozhodne stane objektom záujmu ako dekorácia domácnosti alebo ako estetický detail na svadbe, ktorý pomôže dotvoriť atmosféru emócií alebo hravosti. Medvedíky z ruží sa môžu zmeniť na oveľa viac ako len na očarujúci darček!


Čo Robí Naše Medvedíky Z Ruží Inými?

Pri výrobe našich medvedíkov používame iba materiály tej najvyššej kvality. Kvôli tomuto majú použité 3D ruže extrémne prirodzený vzhľad a vytvárajú efekt skutočných ruží. Všetky použité ruže sú vybrané ručne. Vďaka tejto ručnej práci je vytvorený úplný vzhľad medvedíka, ktorý mu dodáva unikátnosť a šarm.

Naše medvedíky z ruží k vám prídu:

Až k dverám – Zaručujeme, že dostanete medvedíka priamo až k vám domov na akúkoľvek zadanú adresu v Európskej Únií do pár pracovných dní.

V najvyššej kvalite – Aj tie najmenšie detaily našich ručne vyrobených medvedíkov sú extrémne odolné, aby zniesli neustáli príval objatí. Medvedíky z ruží vás budú tešiť mnoho rokov a ruže použité pri ich výrobe nestratia tvar ani farbu.

Unikátne – Tieto medvedíky prinášajú možnosť urobiť dojem a prejaviť lásku a pozornosť unikátnym spôsobom. Emócie, ktoré vzniknú pri darovaní medvedíka z ruží budú s vami ešte dlho, tak isto ako medvedík samotný.


Starostlivosť O Medvedíky Vyrobené Z Ruží

Tieto medvedíky z ruží nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí občas zotrieť prach z lupienkov ruží a medvedík bude znova vyzerať ako nový!

Materiál použitý pri výrobe medvedíkov vďaka jeho špeciálnym vlastnostiam nepriťahuje prach a jednoducho sa čistí. Aby ste však medvedíka ochránili pred vyblednutím, odporúčame ho nevystavovať dlhodobo priamemu slnečnému žiareniu.

Product added to wishlist