Neponáhľajte Sa!
Získajte Zľavu 5% Na Váš Nákup!

Kliknite na tlačidlo, ktoré vidíte nižšie, a dostanete zľavový kód obchodu.

Medvedíky z ruží - Macko z ruží - Medveď z ruží - Medved z umělých ruží

Medvedíky z ruží  - Mackovia Z Ruží - Macko Z Ruží - Medveď Z Ruží
Zobrazuje sa 1-20 z 20 položiek

Medvedík Vyrobený Z Ruží Je Tou Najlepšou Voľbou!

Macko Z Ruží - Očarujúci, vysoko kvalitný a exkluzívne vyzerajúci plyšový medvedík z ruží je skvelým a unikátnym darčekom, ktorý obdarovanej osobe pripomenie emócie, ktoré zažila počas osláv ešte po mnohých rokoch. Okrem toho sú medvedíky z ruží skvelou alternatívou ku klasickej kytici!

Vďaka vlastnostiam použitého materiálu sú medvedíky vhodné ako darček aj pre tie najmenšie z detí! Deti sa s nimi môžu hrať bez obáv, pretože všetky časti sú pripevnené a materiál z ktorého sú ruže vyrobené je absolútne bezpečný pre ich zdravie.

Nikto nemôže pochybovať o tom, že z darčeku bude mať radosť ktokoľvek tohto medvedíka dostane, či už to bude dieťa, priateľka, žena, mamka alebo akákoľvek iná osoba blízka vášmu srdiečku.


Medvedík Z Ruží Nie Je Iba Darček!

Medvedíky vyrobené z farebných ruží nie sú len skvelým nápadom na darček! Vďaka ich pútavému vzhľadu a modernému prevedeniu môžu byť použité aj ako dekorácia alebo interiérový doplnok.

Medvedík z ruží sa rozhodne stane objektom záujmu ako dekorácia domácnosti alebo ako estetický detail na svadbe, ktorý pomôže dotvoriť atmosféru emócií alebo hravosti. Medvedíky z ruží sa môžu zmeniť na oveľa viac ako len na očarujúci darček!


Čo Robí Naše Medvedíky Z Ruží Inými?

Pri výrobe našich medvedíkov používame iba materiály tej najvyššej kvality. Kvôli tomuto majú použité 3D ruže extrémne prirodzený vzhľad a vytvárajú efekt skutočných ruží. Všetky použité ruže sú vybrané ručne. Vďaka tejto ručnej práci je vytvorený úplný vzhľad medvedíka, ktorý mu dodáva unikátnosť a šarm.

Naše medvedíky z ruží k vám prídu:

Až k dverám – Zaručujeme, že dostanete medvedíka priamo až k vám domov na akúkoľvek zadanú adresu v Európskej Únií do pár pracovných dní.

V najvyššej kvalite – Aj tie najmenšie detaily našich ručne vyrobených medvedíkov sú extrémne odolné, aby zniesli neustáli príval objatí. Medvedíky z ruží vás budú tešiť mnoho rokov a ruže použité pri ich výrobe nestratia tvar ani farbu.

Unikátne – Tieto medvedíky prinášajú možnosť urobiť dojem a prejaviť lásku a pozornosť unikátnym spôsobom. Emócie, ktoré vzniknú pri darovaní medvedíka z ruží budú s vami ešte dlho, tak isto ako medvedík samotný.


Starostlivosť O Medvedíky Vyrobené Z Ruží

Tieto medvedíky z ruží nepotrebujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí občas zotrieť prach z lupienkov ruží a medvedík bude znova vyzerať ako nový!

Materiál použitý pri výrobe medvedíkov vďaka jeho špeciálnym vlastnostiam nepriťahuje prach a jednoducho sa čistí. Aby ste však medvedíka ochránili pred vyblednutím, odporúčame ho nevystavovať dlhodobo priamemu slnečnému žiareniu.

Product added to wishlist

Aby sme pre našich návštevníkov zabezpečili najlepšiu kvalitu prehliadania našich webových stránok, na štatistické a marketingové účely používame cookies, ktoré môžete kedykoľvek vypnúť.