Neponáhľajte Sa!
Získajte Zľavu 5% Na Váš Nákup!

Kliknite na tlačidlo, ktoré vidíte nižšie, a dostanete zľavový kód obchodu.

1. Náklady na doručenie tovaru sa líšia v závislosti od krajiny dodania a veľkosti objednávky.

2. Aby dostal tovar do svojho bydliska, kupujúci sa zaväzuje poskytnúť  presné číslo bytu, domu, ulicu, mesto, krajinu a kontaktné telefónne číslo.

3. Tovar je doručený do domu prostredníctvom kuriérskej služby.

4. O odovzdávaní tovaru kuriérovi vás budeme informovať prostredníctvom SMS a e-mailu.

5. Predtým, ako kuriér príde do vášho bydliska, bude vás informovať o predpokladanej dodacej lehote zásielky telefonicky alebo prostredníctvom SMS.

6. Dodacia lehota:
– Dodacia lehota v rámci celého Slovenska: 2-3 pracovných dní.
– Dodacia lehota v iných krajinách Európskej únie: 2-5 pracovných dní.
– Dodacia lehota mimo Európskej únie: 4-12 pracovných dní.

7. Táto dodacia lehota sa neuplatňuje, ak predávajúci nemá tovar vybraný kupujúcim na sklade alebo v prípade nepredvídateľných okolností mimo kontroly predávajúceho.

8. Kupujúci sa zaväzuje, že tovar prevezme sám alebo určitá osoba uvedená v informáciách o dodaní. V inom prípade Kupujúci nemá právo uplatňovať si nárok na tovar, ktorý bol odovzdaný nevhodnej osobe. 

9. Predávajúci je zbavený zodpovednosti za dodanie tovaru vo všetkých prípadoch, keď tovar nie je dodaný alebo nie je dodaný včas kvôli zavineniu Kupujúceho alebo kvôli podmienkam závislým od Kupujúceho.

10. Tovar sa dodáva do nasledujúcich krajín Európskej únie: Litva, Lotyšsko, Estónsko, Poľsko, Fínsko, Rakúsko, Belgicko, Česká republika, Dánsko, Luxembursko, Holandsko, Francúzsko, Slovensko, Nemecko, Veľká Británia, Taliansko, Chorvátsko, SlovinskoŠvédsko, Maďarsko, Írsko, Bulharsko, Grécko, Španielsko, Portugalsko, Rumunsko.                                     

* The goods are also delivered outside the USA, Canada and European Union. For details about the specific delivery costsplease refer to the website of product purchase process or contact us by e-mail info@teddyway.sk.

Product added to wishlist