Veľké plyšové žirafy - Veľká plyšová žirafa XXL - Veľká mäkká žirafa hračka

Veľké Plyšové Žirafy - XXL Veľká Mäkká Žirafa Plyš Hračka - Teddyway

Veľké plyšové žirafy priamo zo savany do vášho objatia!

Veľké plyšové žirafy - toto zvieratko si s nikým nepomýlite. Má dlhý ladný krk, štíhle nohy, škvrnitú srsť, očarujúce mihalnice a veľké oči plné láskavosti. Áno, je to krásna žirafa. Najvyšší cicavec na svete, ktorý môže dorásť až do výšky 5,5 metra. Mohli by ste sa mu pozrieť priamo do očí, keby ste vytvorili vežu z troch osôb.

Dokonca aj novonarodené žirafy sú vyššie ako väčšina ľudí. Žirafa je teda skutočným modelom sveta zvierat. Elegantne sa prechádza po móle savany. Pravdepodobne snívate o tom, že sa u vás doma prechádza žirafa? Ukazuje sa, že všetko je možné. Stačí len chcieť!


Žirafa, ktorá sa hodí domov

Nikto by vám zrejme nedovolil chovať doma skutočnú žirafu. Nielenže by sa to nezmestil cez dvere, ale tiež by rozbil posteľ v snahe urobiť si pohodlie a nakoniec by zjedol všetky vaše kvety. Takže máme lepšie riešenie - plyšovú žirafu. Možno to nie je žirafa pôvodnej veľkosti, ktorú možno vidieť v prírode. Stále však ide o hračku pôsobivých rozmerov, ktorá svojou roztomilosťou chytí za srdce každého.

Môžete pokojne dať takú žirafu ako špeciálny darček, ktorý ukazuje úprimnú pozornosť inej osobe. A keď niekomu kúpite žirafu, určite ju budete chcieť mať aj vy doma. Navyše je dokonalým doplnkom nielen doma, ale aj v škôlkach, herniach či iných priestoroch, ktoré chcete urobiť exkluzívnym. Veľké plyšové žirafy dodajú týmto priestorom nádych exotiky.


Každá hračka má svoju vlastnú osobnosť

Všetky žirafy sú jedinečné! Neexistujú dve žirafy s rovnakými škvrnami na srsti, rovnako ako neexistujú dve osoby s rovnakými odtlačkami prstov. Odtlačky prstov každého človeka sú jedinečné. Navyše, plyšové žirafy sú jedinečné svojou osobnosťou. Veď každý, kto si adoptuje veľkú plyšovú žirafu, s ňou trávi veľa času: tancuje, hrá sa, spí s ňou, pozerá filmy, fotí (aspoň raz denne), skúša rôzne jedlá, cestuje do najvzdialenejších čarovných krajín. , dokonca hľadať útechu u žiráf, keď sú ťažké časy.

Po ceste sa zvyčajne dejú zaujímavé príbehy. S vlastnou hračkou vytvárajú neopísateľné puto. S pomocou plyšovej žirafy môžete dokonca rozvíjať svoju kreativitu. Vymyslite napríklad aspoň 20 miest, ktoré by chcela žirafa navštíviť. Alebo vytvorte príbeh pre každé miesto žirafy. A teraz spočítajte všetky tie miesta. Koľko je tam miest? Okamžite zistíte, že sa tejto činnosti naplno venujete a že ste všetky každodenné starosti nechali niekde ďaleko. Plyšová žirafa je teda viac než len hračka. Je to jedinečná osobnosť, ktorá s vami cestuje životom.


Plyšová žirafa je najlepším spoločníkom pri spánku

S plyšovými žirafami sa nikdy nebudete nudiť. prečo? Pretože potrebujú veľmi málo spánku. Vo voľnej prírode spia žirafy od 10 minút do 2 hodín. Predstavte si, že potrebujete tak málo odpočinku a zvyšok času by ste mohli stráviť hraním hier. To by bolo skvelé! Ľudia však musia spať dlhšie. Koniec koncov, spánok je pre nás veľmi dôležitý, aby sme znovu získali silu. A veľké plyšové žirafy sú výnimočné tým, že spia rovnako dlho ako ich majiteľ.

A vždy veľmi pokojne. Žiadna plyšová žirafa nebude chrápať ako hlasný traktor a nezobudí vás uprostred krásneho sna. To garantujeme! Práve naopak, nielenže nebude rušiť, ale pomôže vám aj ľahšie zaspať. Po objatí takejto mäkkej a hebkej hračky sa rýchlejšie upokojíte a oddýchnete si.


Pri vytváraní hračiek sa pozornosť venuje dôležitým detailom

Pri tvorbe plyšových žiráf bola veľká pozornosť venovaná kvalite materiálov, odolnosti a autentickosti detailov. Žirafa zostane vo výbornej kondícii aj po mnohých rokoch spánku, tanca či rôznych hier s ňou.

Jeho pevné švy vydržia aj tú najintenzívnejšiu zábavu. Látky sú vhodné na opakované pranie. Guľôčky používané na plnenie žirafy sú antialergické a celá hračka je robustná a zároveň mäkká a roztomilá. Všetky tieto veci umožňujú veľmi ľahko sa zamilovať do takejto jedinečnej hračky.

Product added to wishlist