Veľké plyšové zajace - Veľký plyšový Zajačik XXL - Veľký mäkký zajac hračka

Veľké Plyšové Zajace - XXL Veľký Mäkký Zajac Plyš Hračka

Ahoj, som veľký plyšový zajac!

Veľké plyšové zajace - Myslím, že  zjavne vieš veľa príbehov o šikovných a rýchlych králičkoch. Možno nie som tak obratný, ale pravdepodobne som dlhouchý králiček! Ako viete, králičky žijú vo veľkom množstve priateľov, pretože láska a priateľstvo sú pre nás veľmi dôležité. Preto by som chcel ťa privítať v mojom kruhu priateľov!

Verte mi, nikto nemá takej mäkkej a jemnej kožušiny ako ja. Nehovoriac o mojich dlhých ušiach, ktoré sú skvelé na počúvanie vtipných príbehov alebo aj smutných udalostí. Dovoľte mi odhaliť tajomstvo, môj chlpatý chvost môže rozohnať i tú najpochmúrnejšiu náladu. A čo je najdôležitejšie, teším sa na stretnutie s tebou, pretože naozaj viem, že ja a ty budeme najlepšími priateľmi! 

Počkaj na mňa, pretože už bežím sa pripravovať na veľkú cestu na tvoj dom! Netrvá to dlho, pretože veľké mäkké zajace sú veľmi rýchli!

Čoskoro sa uvidíme, môj milovaný  priateľu!


Je to zábavný čas!

Veľké mäkké zajace sú najzábavnejšie a najaktívnejšie zo všetkých zvierat, preto, buď si istý, že na smútok a zlé emócie nebude čas! Akonáhle králiček dorazí do vášho domu, dom bude plný radosti a zábavy. Možno to neviete, ale králičky sú najlepší priatelia hier, môžu spolu s tebou šantiť celé hodiny, a keď sú vyčerpaní, chcú sa pritlačiť k svojmu najlepšiemu priateľovi, s ktorým sa cítia bezpečne a pokojne, a sladko zaspať.

Králiček bude tým najšťastnejším, keď s tebou bude môcť len tak tráviť čas a bez ohľadu na to, či ide o nepretržitú zábavu, tiché posedenie alebo aj výlete. Verte mi, sú to skvelí spoločníci! A čo je najdôležitejšie, králičky milujú celým svojím malým srdcom, a preto z tohto dôvodu sú najvernejší a najoddanejší priatelia!


Pred Spaním!

Po zábavnom dni s novým priateľom je potrebné sa poriadne pripraviť na spánok. Králičky sú skutoční  pedanti,  preto čistenie je ich obľúbenou zábavou. Pomôž králičkovi rozmotať jeho jemnú kožušinu, očistiť jeho biele zuby a on s vďačnosťou bude chrániť tvoje sny!

Tiež králičky sú mimoriadne zvedaví a skvelí poslucháči, preto si radi vypočujú tvoje príbehy a rozprávky. Samozrejme, sa im najviac páčia príbehy o statočných králičkoch a ich bezohľadných dobrodružstvách! Koniec koncov, viete, že králičky môžu niekedy byť zbabelcami, preto, keď zhasneš svetlo, nezabudnite ich objať!

Product added to wishlist