Veľké plyšové tučniaky - Veľký plyšový tučniak XXL - Veľký mäkký tučniak hračka

Veľké Plyšové Tučniaky - XXL Veľký Mäkký Tučniak Plyš Hračka

Ahoj, som veľký plyšový tučniak!

Veľké plyšové tučniaky - Pravdepodobne ste už počuli najrôznejšie príbehy a rozprávky o veselých tučniakoch. Budete prekvapení, ale som jedným z nich! Ako viete, tučniaky žijú vo veľmi veľkých komunitách a osamelosť je náš najväčší nepriateľ. Z tohto dôvodu som sa rozhodol, že ťa hľadám, môj najlepší priateľ! 

Moja kožušina je najhladšia na svete, vďaka čomu sú moje objatia najjemnejšie! Mám tiež zobák tučniaka, ale nebojte sa, tento zobák je určený iba na jemné trasenie tvojich vlasov! A čo je najdôležitejšie, veľmi sa teším na stretnutie s tebou a ti odovzdám všetku svoju lásku a radosť! Z tohto dôvodu neváhajte, keď poviem, že aj tvoj najsmutnejší deň naplním nežnosťou a smiechom nás oboch.  

Bežím sa pripravovať na veľkú cestu, pretože cesta zo severu je dlhá a sa teším na stretnutie s tebou!

Čoskoro sa uvidíme, priateľu!


Nekonečná Zábava!

Veľké mäkké tučniaky sú pravdepodobne jedny z najzábavnejších zvierat, takže s nimi skutočne nebudeš smutný! Keď sa vo vašej domácnosti objaví tučniak, dom bude plný šťastia, radosti a neustáleho smiechu, pretože ak ste také niečo ešte nepočuli – tučniaky sú skvelými figliarmi! Majú radi šantiť, a ich obľúbená hra je naháňačka, aj keď majú veľmi krátke nohy.

Ako potešiť tučniaka? Je to jednoduché. Daj im svoj čas, hraj si s nimi, užívaj svoj deň spoločne a oni odplatia ti viac než dostatočne. Vydajte sa na každodenné dobrodružstvo spolu, pretože je dobré mať pri sebe priateľa, ktorý raduje sa každú minútu strávenú spolu a miluje celým svojím plyšovým srdcom.


Večerné rituály!

Po vzrušujúcom dni strávenom s novým priateľom je potrebné sa poriadne pripraviť na spánok. Veľké plyšové tučniaky sú veľmi čisté zvieratá, a preto oni nekonečne milujú čistenie svojej srsti! Pred spaním rozčesaj vlasy svojho nového priateľa, a on ti odplatí trasením tvojich vlasov jemným zobákom tučniaka!

Sú zvyknutí tak robiť na severe! Nezabudni tiež rozprávať rôzne zaujímavé, veselé alebo podivné príbehy a rozprávky o iných tučniakoch, ktorí sa púšťajú do nepretržitých dobrodružstiev, po ktorých tvoj tučniak bude pokojne spať a snívať najfarebnejšie sny! 

Product added to wishlist