Veľké plyšové tigre - Veľký plyšový tiger XXL - Veľký mäkký tiger hračka

Veľké Plyšové Tigre - XXL Veľký Mäkký Tiger Plyš Hračka

Ahoj, ja som veľký plyšový tiger!

Veľké plyšové tigre - Pravdepodobne ste už počuli zaujímavé a majestátne príbehy o pôvabných tigroch? Musím ťa potešiť, tieto príbehy sú o mne! Možno, že nie som až taký majestátny a pôvabný, ale celkom určite som tiger! A ako je známe – tigre nie sú radi, keď sú sami, preto hľadám svojho najlepšieho priateľa! Možno ste to ty?

Moja kožušina je mäkká a jemná, vďaka čomu je ideálna na pritisnutie a objímanie, a moje plyšové srdiečko je plné šťastia a lásky, ktoré by som s tebou zdieľala, to by som veľmi chcel. Pravdepodobne viete, že tigre sú známe svojou krutosťou, preto so mnou sa nebudete báť žiadneho nebezpečenstva ani zlých snov! V živote tigrov je veľmi dôležité nájsť najlepšieho priateľa, s ktorým by sme si mohli zahrať alebo jednoducho tráviť čas spolu. Idem sa pripravovať na cestu k tebe, môj priateľ. Uvidíme sa skoro!


Hry a zábavy!

Veľké mäkké tigre sú skutoční králi zábavy, ktorí infikujú každého svojou dobrou náladou. Aj keď sa na prvý pohľad zdajú veľkolepé a vážne, pri bližšom skúmaní uvidíte, že sú nenapraviteľnými zabávačmi a hernými dušami. Vtipy a naháňačky sú jednou z najobľúbenejších zábav tigrov, preto buďte pripravení sa utopiť a zblázniť! Vydajte sa spolu na dobrodružstvo! Spoznajte sa navzájom!

A keď budete unavené zo všetkých zábav, porozprávaj svojmu novému priateľovi príbehy o veľkých tigroch, ktorí svojou múdrosťou porazili zbabelcov. Donekonečna milujú tieto príbehy! Veľké plyšové tigre sa vždy radujú zo spoločnosti svojho najlepšieho priateľa a ďakujú mu za to svojím teplom a láskou. Pretože byť spolu je vždy dobré!


Poďme si oddýchnuť!

Hoci na prvý pohľad tigre sú aktívne, však zo všetkého najviac majú radi byť lenivé! A aby bola lenivosť zábavnejšia - je potrebná spoločnosť priateľa. Tigre sú donekonečna oddané svojim priateľom, a preto budú radi, že jednoducho spolu strávia čas, aj keď nebudú robiť nič! Uvidíš, ešte ste nemal takého dobrého spoločníka v lenivosti.

Ľahnite si, smejte sa slzám alebo len tak si ticho sadnite. Bez ohľadu na to, ako trávite čas, najdôležitejšou vecou je byť spolu a sa tešiť z každej chvíle, pretože na to sú priatelia!

Product added to wishlist