Veľké plyšové slony - Veľký Plyšový Slon XXL - Veľký mäkký sloník hračka

Veľké Plyšové Slony - XXL Veľký Mäkký Sloník Plyš Hračka
Zobrazuje sa 1-8 z 8 položiek

Ahoj, ja som veľký plyšový slon!

Veľké Plyšové Slony - Urobte miesto pre mäkučkého a jemného sloníka, pretože ja som už tu! Verím že ste pripravení na moje obrovské, slonie objatie, ktoré vás obalí láskou, teplom a samozrejme, hebkosťou. Mojim najväčším snom je stretnúť môjho najlepšieho kamaráta! 

Možno o niečom takom snívate aj vy? Dúfam že sa budeme môcť čoskoro stretnúť, pretože ja sa už nemôžem dočkať kedy vás objímem a porozprávam vám rôzne príbehy, pretože ak ste ešte nepočuli, slony sú tými najlepšími rozprávačmi príbehov – máme totiž dobrú pamäť. Nemôžem sa dočkať na našu spoločnú cestu, pretože viem že stretnem kamaráta, ktorého budem milovať celým svojim plyšovým srdiečkom. Kamaráti, pohnite si, čakám na vás!


Veľký mäkký slon – Nie len ako darček

Mäkké a neskutočne jemné plyšové slony nie sú iba vynikajúcou voľbou darčeka, ale aj naplnia váš domov radosťou a láskou, pretože sú ideálnym spoločníkom pre vaše dieťa alebo iných ľudí.

Veľké Plyšové slony XXL sú vyrobené z odolného materiálu a môžu teda byť využívané na rôzne účely: namiesto tých najmäkších vankúšikov alebo stoličiek na svete alebo ako miesto pre poludňajší spánok pre našich najmenších.

To, ako budú tieto slony používané vo vašom dome závisí iba od vašej predstavivosti!


Výroba Našich Hračiek

Naše sloníky sú vyrobené výlučne z vysoko kvalitných materiálov, preto sloníky priťahujú pozornosť všetkých naokolo. Presná a dôkladná výroba týchto plyšových hračiek pomáha dosiahnuť unikátny a úplný dizajn sloníka, ktorý zaujme rovnako mladších aj starších.

Plyšové sloníky ku vám prídu:

Až ku dverám – po celej Európskej únie vám budú s pomocou kuriérov doručené do pár dní na určenú adresu.

Vysoko kvalitné – naše sloníky sú vyrobené s láskou a z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú pre deti bezpečné. Z tohto dôvodu sú hračky odolné voči poškodeniu a vydržia aj to najsilnejšie objatie. Sloníky sú naplnené antialergickým materiálom, takže sa s nimi môžu hrať aj najmenšie deti.

Vynikajúce – plyšové sloníky sú vynikajúcim a originálnym darčekom pre starších aj mladších. Mäkké a jemné telo urobí dojem na každého. Tieto sloníky vyvolávajú emócie, ktoré naplnia srdce obdarovaného šťastím a radosťou.

Product added to wishlist