Veľké plyšové plameniaky - Veľký Plyšový plameniak XXL - Veľký mäkký plameniak hračka

Veľké Plyšové Plameniaky - XXL Veľký Mäkký Plameniak Plyš Hračka

Ahoj, ja som veľký plyšový plameniak!

Veľké plyšové plameniaky – jasné farby, jemné pierka a dobrá nálada – toto všetko ma perfektne vystihuje! Pochádzam z teplých krajín a preto si hľadám kamaráta, ktorý mi nedovolí mrznúť tak, že ma bude často objímať! Plameniaky sú dobrý kamaráti a milované súčasti rodiny.

Rýchlo zistíte že preto, že so svojimi kamarátmi rád trávim čas, im pomáham vo všetkých životných situáciách a samozrejme, moja najobľúbenejšia aktivita je chodenia, pretože ako môžete vidieť, mám naozaj dlhé nohy!

My, plameniaky, sme jednými z najpriateľskejších stvorení na celom svete a preto, kamarát, by ste s tebou chceli zdieľať našu lásku a šťastie! Dúfam že sa už čoskoro nájdeme!


Naše veľké plyšové plameniaky

Naše krásne, mäkké a neuveriteľne jemné, veľké plyšové plameniaky sú vynikajúci nápad na darček. Táto plyšová hračka nenechá nikoho chladným. Plameniaky sú vyrobené z odolných materiálov, preto tieto hračky vydržia pomerne dlhú dobu.

Naše veľké plyšové plameniaky ku vám prídu:

Rýchle – naše plameniaky dorazia na zvolenú adresu do pár dní po celej Európske únií. Kuriér vašu objednávku doručí až k vašim dverám!

Odolné – naše plyšové plameniaky sú vyrobené z materiálov tej najvyššej kvality, preto sú odolné a schopné ustáť aj tie najsilnejšie prejavy lásky. Preto sú tieto hračky známe svojou odolnosťou a výdržou.

Bezpečné – naše plameniaky sú vyrobené len z materiálov, ktoré sú bezpečné pre deti a životné prostredie. Pretože sú všetky naše produkty vysoko kvalitné, môžete si byť istý že žiadna časť sa počas hrania neodtrhne. Plameniaky sú naplnené antialergickou výplňou, takže sa nemusíte báť nepríjemných pocitov alebo zdravotných ťažkostí.


Starostlivosť o Veľké Plyšové Plameniaky

Tieto veľké plyšové plameniaky nevyžadujú žiadnu špeciálnu starostlivosť. Plameniaky stačí raz za čas oprať v práčke alebo v rukách a nechať vyschnúť. Kvôli špeciálnym materiálom, ktoré sú použité pri výrobe tejto hračky, nebude priťahovať prach, čo znamená že plameniaka netreba čistiť často.

Je však veľmi dôležité si zapamätať, že aby zostali plameniakove farby jasné a príťažlivé, odporúča sa hračku nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu.

Product added to wishlist