Veľké plyšové pandy - Veľká plyšová panda XXL - Veľká mäkká panda hračka

Veľké Plyšové Pandy - XXL Veľká Mäkká Panda Plyš Hračka

Veľká plyšová panda je verná priateľka!

Veľké plyšové pandy - nemotorné, ale najvernejšie priateľky! Jemná, čiernobiela srsť, roztomilý čierny nos, nekonečné objatia a nekonečná láska – to všetko som Ja! Prichádzam k tebe priamo zo slnečnej Ázie, tak ani neváhaj, naše spoločne dni budú plné svetla, tepla a radosti. My, pandy, sme známe povestní nielen svojou skvelou povahou, ale aj nevyčerpateľnou láskou k vlastným najbližším priateľom, no a samozrejme priateľskosťou! Hoci sme nemotorní a leniví, radi sa hráme, spoznávame nové miesta a cestujeme s našimi vernými priateľmi. Dúfam, že ste pripravení stretnúť sa s veľkou roztomilou pandou?

Strašne chcem s tebou ísť za dobrodružstvom a objavovať nové miesta. Chcem tebe povedať, odkiaľ som prišiel a aké dobrodružstvá som zažila. Chcem sa podeliť o najzábavnejšie momenty môjho života.

Tvoja veľká plyšová panda je pripravená teba brániť a zahriať. Moje jemné a mäkké náručie čaká na teplé objatie. Nedočkavo čakám, kedy sa budeš môcť ponoriť do môjho milujúceho objatia a cítiť sa tam bezpečne a pokojne.
Viem, že ľudia niekedy hovoria, že pandy rady spia a veľa odpočívajú, pretože nemajú rýchleho a smelého priateľa, s ktorým by neboli takí znudení. Sľubujem, že ja, veľká plyšová panda, pôjdem spolu na všetky dobrodružstvá a budem každý deň pripravená sa spolu hrať, učiť sa alebo spolu cestovať na zábavné výlety.

Myslím, že aj ty hľadáš pre seba najlepšieho priateľa, s ktorým by mohol podeliť so svojimi rôznymi šťastnými spomienkami alebo aj smutnými chvíľami. Sľubujem, že každý deň so mnou bude zábavný a vzrušujúci! Dúfam, že čoskoro budem môcť objať ťa a dať radosť, môj novy priateľ!


Veľká plyšová panda je domáca ozdoba

Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko pozitívnych emócií dokáže vyvolať vo vašom priestore alebo v priestore vašich blízkych veľká plyšová hračka? A to tak, ako keby napĺňa dom útulnosťou a nežnosťou. Veľká plyšová panda sa môže stať stredobodom príťažlivosti vášho domova a takmer hlavným akcentom, ktorý dopĺňa interiér domova či iného priestoru a dodáva mu jemnosť a vyvoláva tie najteplejšie emócie.


Prečo malé deti zbožňujú veľké plyšové XXL pandy?

Teddyway dostáva spätné odozvy, ktoré hovoria, že deti sú tak pripútané k hračke, že s ňou cestujú, spia a, samozrejme, sa oddávajú zábavným hrám. Zamilujú sa do svojich nových priateľov natoľko, že veľké plyšové XXL pandy sa stávajú ich najlepšími uspávačikmi, ale nie zriedkavo a pohodlnými vankúšmi na spánok počas obeda. Tento nový priateľ sa stáva dobrodružným priateľom a nepostrádateľným spoločníkom pri cestovaní, keď sa potrebujete pohodlne usadiť v aute alebo stráviť čas behom cesty autom alebo lietadlom.


Pri akej príležitosti darovať plyšovú pandu?

Veľké plyšové pandy sú obľúbeným darčekom na rôzne príležitosti. Je to skvelé prekvapenie na Valentína pre milovanú dievčinu alebo dlho vysnívaný darček pre dieťa, ktorý ho čaká ráno pod vianočným stromčekom. Veľké plyšové pandy sú obľúbenou voľbou na krstiny alebo výročie.

Predstavte si, ako by mohli pozitívne prekvapiť týmto novým členom rodiny na Deň otcov! Alebo možno hľadáte nečakané prekvapenie pre svojho krstného syna, brata alebo synovca? Pandy zbožňujú mužnú spoločnosť, tak si chyťte nového kamaráta a ponáhľajte sa na sviatok!

Nezabúdajme na mamu, veď aj dospelý človek má v sebe sentimentálnosti z detstva, spomienky, svoje milované plyšové hračky, a preto takýto darček prenesie do srdečných chvíľ minulosti. Alebo aké nečakané prekvapenie by čakalo na vašu milovanú  v okamihu pytačiek, ak ste jej dali takýto darček.


Dekorácia sviatku alebo priestoru

Plyšové hračky Teddyway sú obľúbené a používajú sa na sviatočné dekorácie. Detské oslavy (Baby shower), vyzdobené veľkými plyšovými pandami, získajú úplne inú, útulnejšiu a dýchajúcu detstvom atmosféru. Obohatia aj oslavu krstu vášho dieťaťa a dodajú vašej príležitosti výrazný a nezabudnuteľný akcent. Garantujeme, že plyšová XXL panda počas sviatku sa zapojí do detských hier.

Táto plyšová hračka sa môže stať nielen akcentom priestoru, ale dá sa použiť aj ako objímajúci vak na sedenie, ktorý je pevný a vydrží ako dospelých, tak aj detí.

Veľké plyšové pandy potešia deti v materských školách, školách alebo aj nemocniciach. Môže to byť skvelý darček na zlepšenie nálady pre návštevu dieťaťa postihnutého chorobou alebo aj dospelého. Zaručujeme, že plyšová hračka zahreje a ukáže vašu pozornosť kedykoľvek sa na to pozrie.


Prečo plyšové pandy Teddyway sú osobitné?

Kvalita. Mimoriadne mäkká, jemná a hustá srsť dodáva mimoriadne príjemný pocit na dotyk hračky. Preto nikdy sa vám nechce prestať hladiť jej peknú srsť. Teddyway chce, aby každé objatie novej hračky bolo príjemné a vítané.

Výplň plyšových pánd Teddyway je vyrobená z antialergického materiálu, preto si môžete byť istí, že bude vhodný pre každého, tak aj pre ľudí, ktorí sú náchylní na alergie. Panda nespôsobuje alergie a nebude zbierať prach, preto svojim blízkym môžete z celého srdca darovať kvalitného plyšáka.

Bezpečnosť. Veľké plyšové pandy vďaka kvalitnému prešívaniu a pevnej tkanine dostávajú krásny a symetrický tvar, ktorý sa pri užívaní hračky nezmení. Môžete si byť istí, že všetky detaily hračky zostanú na svojom mieste, preto ju môžete bez znepokojenia darovať aj tým najmenším deťom bez obáv, že časti hračky dostane sa im do úst.

Expresné doručovanie. Teddyway si cení čas a chce, aby vám dráha osoba čo najskôr uvítala toto úžasné prekvapenie, preto hračky v celej Európskej únii doručujú kuriérske služby v priebehu niekoľkých dní. Hračka bude doručená príjemcovi priamo do rúk, preto nie je potrebné starať sa o preberaní zásielky.

Okrem toho, plyšové pandy sú pripravené na cestu v bezpečnom obale, preto po prijatí príjemcom sú vo výbornom stave, je presne taká, akú ste si objednali na našej stránke.

Široký sortiment. Len v Teddyway budete mať možnosť vybrať si z rôznych veľkostí hračiek pandy, ktoré budú najlepšie odrážať vaše pocity a želania, ktoré chcete odovzdať svojim drahým ľuďom.

Nami vyrábané mäkké, milé a nekonečne pôvabné pandy sú skvelým darčekom nielen pre najmenších, ale aj pre dospelých, pre ktorých je tiež dôležité mať kamaráta, ktorý vždy vypočuje. Sľubujeme, že táto hračka nenechá nikoho chladným. Veľké plyšové pandy sú vyrobené len z kvalitných materiálov, preto sú tieto hračky odolné, čo umožní tešiť sa z nich veľmi dlho.


Ako sa o veľkých plyšových pandách starať

Nami vyrábané plyšové hračky nevyžadujú špeciálnu starostlivosť, keďže vďaka špeciálnym materiálom nepriťahujú prach. V prípade potreby stačí XXL pandy oprať v práčke a nechať ich uschnúť prirodzene. Všetky detaily hračky sú pevne prišité, preto ju po zašpinení môžete bez obáv prať. Môžete si byť istí, že plyšová hračka si po vypraní zachová svoj pôvodný tvar a bude vyzerať ako nová.
Aj ak chcete čo najdlhšie zachovať nezmenené farby hračky, odporúčame ho nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu, pretože farba hračky môže vyblednúť.

Teddway sa snaží poskytnúť úplný komfort pri kúpe a doručení, preto veľké plyšové hračky k vám prichádzajú rýchlo a bezpečne. Okrem toho kladieme najvyššie požiadavky na kvalitu a dlhú životnosť produktov, preto vám môžeme zaručiť, že sa zo svojej veľkej plyšovej pandy budete môcť tešiť dlhé roky. Plyšáky sú dlhotrvajúci darček, ktorý si so sebou nesie hlboké spomienky

Product added to wishlist