Veľké plyšové opice - Veľký plyšový opica XXL - Veľký mäkký opica hračka

Veľké Plyšové Opice - XXL Veľká Mäkká Opica Plyš Hračka - Teddyway
Zobrazuje sa 1-3 z 3 položiek

Veľké plyšové opice vás pozývajú do svojho objatia!

Veľké plyšové opice - široké ramená, dlhé ruky, huňatá srsť. Pomaly sa približuje veľká opica, aby ťa pohodlne chytila a držala vo svojom mäkkom objatí. Nepochybujeme, že sa z vás stanú nerozluční priatelia! Koniec koncov, ľudia sú tak podobní týmto inteligentným zvieratám Zeme a podobnosti sa spájajú.

A nič na tomto svete nie je strašidelné, keď objímate takú roztomilú opicu. Táto hračka nahradí spoluhráča, poslucháča vašich starostí, utešiteľa, darcu pokoja. Už sa nikdy nebudete báť zaspať vedľa neho ani v úplnej tme! A potom snívajte tie najfarebnejšie a najkrajšie sny, v ktorých budete obaja spoločne podnikať bezstarostné dobrodružstvá. A nakoniec, takáto hračka nemôže zostať bez povšimnutia. Takže bude hrať hlavnú úlohu dekorácie miestnosti u vás doma.


Zjavné podobnosti

Všetci najlepší priatelia sú si nejako podobní. Pri pohľade zboku to možno hneď uvidíte. Vedeli ste, že ľudia majú veľa podobností s opicami? Opice dokážu porozumieť písaným číslam a dokonca aj počítať. Môžu vykonávať aj základné aritmetické úlohy. Opice, rovnako ako ľudia, potrebujú byť s niekým.

Nemôžeme byť dlho sami. Ľudia potrebujú neustále komunikovať, starať sa jeden o druhého, patriť do komunity. Navyše milujeme banány! Veľa, veľa banánov! Je to jedno z najobľúbenejších druhov ovocia, ktoré ľudia aj opice radi jedia. Niektoré druhy opíc navyše milujú trávenie času vo vode.

Užívajú si čľapkanie v horúcich prameňoch. Vedci zistili, že horúce kúpele pomáhajú opiciam znižovať stres. To je skvelé! My predsa robíme to isté! Ktovie, možno sme tento nápad prevzali od opíc? Po náročnom dni si ľudia často radi napustia vaňu horúcou vodou a relaxujú v nej. Je tak pekné mať takého podobného plyšového kamaráta!


Do vesmíru - spolu s plyšovými opičkami

Veľké plyšové opice sú hračkou, ktorá pomôže rozvíjať predstavivosť. Každý predsa vie, že ako prvá vyletela do vesmíru opica. Takže pri hraní so svojím novým priateľom si môžete predstaviť, ako obaja spolu stúpate do šíreho vesmíru. Ako krúžiš okolo Zeme a obdivuješ jej žiarivé farby a na chvíľu sa zastavíš, aby si si dal sendvič na Mesiaci.

Neskôr prechádzate okolo jedného alebo druhého asteroidu a objavujete nové planéty. Možno cestou stretnete planétu Malého princa a navštívite ho, aby ste sa pozdravili. To, že ste so svojou najlepšou kamarátkou, veľkou plyšovou opicou, je tá najlepšia časť celého tohto výletu. Kultivujte svoju kreativitu a vytvorte si vlastné príbehy. Koniec koncov, je to také zaujímavé a hravé. Život je zaujímavý, pokiaľ si dovolíme fantazírovať.


Plyšová opica je nezabudnuteľný darček

Veľká plyšová hračka ukazuje veľkú lásku. Je teda ideálny ako darček pre milovanú a dôležitú osobu, ktorej chcete venovať osobitnú pozornosť. Zdá sa, že takýto dar hovorí: „Spomeň si na mňa, keď nebudem okolo teba“. A objímanie takej veľkej hračky je naozaj podobné ľudskému objatiu.

Plyšová opica je teda skvelým darčekom pre dospelého aj dieťa. Dá sa darovať synovi, dcére alebo rodičom. Zamilujú si to aj babičky - stanete sa ich obľúbenými vnúčatami. Takýto darček konečne vyčarí úsmev vážnemu šéfovi. Tomuto rozkošnému darčeku sa jednoducho nedá odolať. A netreba tomu odolávať – stačí sa len tešiť z úprimného darčeka a tešiť sa zo svojej jedinečnosti.


Na výrobu dobrých hračiek sa používajú len dobré materiály

Každá naša hračka je vyrobená z certifikovaných vysokokvalitných materiálov, ktoré sú ideálne aj pre citlivých ľudí. Každý sa predsa chce vždy maznať s takouto roztomilou hračkou. Preto je dôležité, aby nespôsoboval zbytočné podráždenie. Veľká plyšová opica je naplnená guľôčkami zo silikónových vlákien.

Tieto loptičky majú antialergické vlastnosti. S týmto plyšovým kamarátom sa teda môžu hrať aj alergici a veľmi citliví ľudia. Nech sú vaše veselé chvíle nielen zábavné, ale aj bezpečné!

Product added to wishlist