Veľké plyšové levy - Veľký plyšový lev XXL - Veľký mäkký lev hračka


Veľké plyšové levy sú skutočnými kráľmi domova!

Kráľ zvierat sa pomaly postaví na všetky štyri, potrasie zlatou hrivou, zhlboka sa nadýchne a vtom sa mu z hĺbky hrdla ozve hlasný rev. Každý detail tohto pôsobivého zvieraťa jednoducho šíri veľkosť. Preto niet divu, že veľké plyšové levy sú také obľúbené. Milujú ich deti aj dospelí. Malí si zvyčajne vyberajú levy na rôzne hry.

Trávia čas s levmi aktívne, nosia ich ako ochranu a keď sú unavení, zaspávajú s levmi. Odvážny lev ich v noci chráni a umožňuje im pokojne snívať krásne sny. Medzitým si dospelí vyberajú túto plyšovú hračku ako interiérový detail, ktorý zdôrazňuje ich silný charakter.

Koniec koncov, väčšina charakteristických detailov leva sa odráža v plyšových hračkách. Zrejme aj preto chce veľa ľudí získať kúsok tej veľkosti a odvahy. Koniec koncov, "Statočný ako lev" sa hovorí z nejakého dôvodu.


Objímanie plyšového leva robí spánok sladším

Nerobte však tú chybu, že by ste si o levoch mysleli nesprávne, pretože majú aj druhú stránku, ktorá je veľmi sladká a útulná. Vedeli ste, že skutočné levy dokážu spať alebo odpočívať až 20 hodín denne? Neuveriteľné číslo! Vo voľnej prírode možno levy vidieť ležať na chrbte s nohami hore alebo driemať v tieni.

Levy sa pri leňošení správajú k sebe veľmi láskyplne. Obtierajú si hlavy o seba a mrnčia. Plyšová kópia leva asi najlepšie zo všetkých hračiek odráža svojho živého náprotivku. Hračku totiž nájdeme tam, kde sme ju nechali – ležať na posteli alebo na zemi. Skutočný kráľ spánku. Vedľa takéhoto spáča sa človeku oveľa ľahšie zaspí.


Na ktorú filmovú postavu sa podobá váš veľký plyšový lev?

Levy sú také majestátne, že sú veľmi často zobrazované v rôznych filmoch, seriáloch a dokonca aj v karikatúrach. Každý pravdepodobne videl viac ako jednu verziu karikatúry „Leví kráľ“ alebo sériu legendárneho „Madagaskaru“. Nehovoriac o celovečerných filmoch „Kráľ džungle“, „Letopisy Narnie“, „Čarodejník z krajiny Oz“.

V každom z týchto filmov hrajú levy najvýraznejšie úlohy, akoby boli predurčené stať sa hviezdami. Nechajte jednu takú hviezdu zažiariť aj u vás doma. Jeho jas vás zahreje, keď vám bude zima. Jemná srsť plyšového leva vás k sebe láskavo privinie, keď budete chcieť byť objatí. A jeho pôsobivý vzhľad vás bude inšpirovať k odvážnym túram a pomôže vám zabudnúť na všetky obavy, ktoré vás brzdia.

A napokon, mať doma leva vás skutočne prinúti sledovať, v teple schúlených oboch spolu, ten či onen film o tomto fascinujúcom zvierati. Budete môcť hádať, ktorú postavu vám váš lev najviac pripomína. Možno ho po tejto postave aj pomenujete?


Plyšové levy sú kamaráti na hranie

Nezabudnite, že veľké plyšové levy sú akési mačiatka. Len trochu väčší. Ale majú rovnaký gén hravosti. Takže veľké plyšové levy budú skvelými hernými spoločníkmi. Keď sa schovávate medzi kvetmi, predstavte si, že ste v krovinatej krajine savany a prenasledujete korisť. Spolu s levom si vyskúšate, koho rev sa šíril na viac kilometrov. Navzájom si porovnáte hrivu, aby ste zistili, ktorá je dlhšia a lesklejšia.

A unavení si ľahnete a predstavíte si, že vám nad hlavou svieti jasné slnko Afriky. Existuje veľa hier. Navyše nie ste sami, komu sa môžu páčiť. Hovorí sa, že každá mačka sníva o tom, že bude levom. Ak teda máte doma poriadnu mačku, budete si to môcť overiť. Možno sa plyšový lev stane najlepším priateľom nielen vášho, ale aj vášho miláčika? Alebo možno vy všetci traja vymyslíte zábavné hry?


Nežné objatia kráľa zvierat

Aby odrážal svoju silu, plyšový lev je vyrobený z odolných materiálov, ktoré si zachovávajú svoj pôvodný vzhľad aj po niekoľkých praniach. Pevné švy vydržia aj ten najhlasnejší rev pri hrách.

A hebká srsť a nežná hriva vás zútulnia, keď budete cítiť túžbu po oddychu. Túto hračku môžete pokojne držať pri tvári, pretože je vyrobená bez použitia zdraviu škodlivých materiálov a hračka je vyplnená antialergickými silikónovými detailmi.

Product added to wishlist