Veľké plyšové koaly - Veľká plyšová koala XXL - Veľká mäkká koala hračka

Veľké Plyšové Koaly - XXL Veľká Mäkká Koala Plyš Hračka

Ahoj, ja som veľká plyšová Koala!

Veľké plyšové koaly - Už ste počul o roztomilých zvieratách, veľmi podobných mäkkým plyšovým medveďom? Toto som ja - koala! Moja šedá a mäkká kožušina je ideálna pre príjemné dotyky, mäkké labky sú nenahraditeľné v dlhých objatiach, a veľký čierny noštek ... No, myslím, že to je, aby bolo možné túžobne pritúliť sa.

Poviem ti tajomstvo, koaly sú mimoriadne priateľské! Preto mojím najväčším snom je nájsť skutočného priateľa, s ktorým môžem zdieľať lásku a radosť alebo dokonca aj úzkosť a smútok. Možno chceš byť mojím priateľom? Koaly nemajú radi osamelosť, preto, priateľ môj, prichádzam k tebe! Počkaj na mňa a už bežím na prípravu na najdôležitejšiu cestu v mojom živote, kde sa s tebou stretnem!


Veľké plyšové koaly - sú majstri relaxácie!

Viete, pre čo milé koaly sú známe? So svojou schopnosťou nerobiť nič! Sadnúť, ležať, byť lenivé – to je obľúbená aktivita koál! V tejto oblasti sú skutočnými odborníkmi. Tieto krásky môžu spať celé hodiny, preto ak hľadáš priateľa, priateľa, ktorý vždy vyžaruje pokoj, koaly sú najlepšou voľbou.

Veľké mäkké koaly majú mimoriadnu schopnosť, svojou milotou a nežnosťou sú schopní rozptýliť aj tie najchmúrnejšie myšlienky, a keď tieto myšlienky zmiznú - je čas sa baviť s najlepším priateľom! Čo by mohlo byť lepšie ako sa maznať s mäkkou a jemnou koalou plnou lásky a radosti a jednoducho zabudnúť na všetky starosti a nešťastia!


Plyšové koaly - nielen darček!

Tieto roztomilé a milujúce koaly sú nielen skvelým darčekom, ktorý naplnia váš domov pokojom a radosťou, ale aj dokonalým spoločníkom!

Koaly sú vyrábané iba z najkvalitnejších materiálov, a preto budete sa tešiť z nich na mnoho rokov. Plnivo koál je antialergické, čo zaisťuje bezpečnosť hračky. 

Pretože koaly sú nielen mäkké a jemné, ale aj pevné a bezpečné, môžete ich použiť aj ako najkrajší vankúš na svete, najpohodlnejšie ležadlo alebo až najroztomilejšie kreslo. Využite svoju fantáziu a táto hračka bude nielen skvelým spoločníkom pre vás alebo vašich blízkych, ale aj skvelým interiérovým aranžmánom, ktorý skutočne nezostane bez povšimnutia!

Product added to wishlist