Veľké plyšové chobotnice - Veľký plyšový chobotnica XXL - Veľký mäkký chobotnica hračka

Veľké Plyšové Chobotnice - XXL Veľká Mäkká Chobotnica Plyš Hračka
Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Veľké plyšové chobotnice pozývajú do hlbín oceánu!

Veľké plyšové chobotnice - veľký, mäkký a má až 8 nôh. Čo je to? Áno, je to plyšová chobotnica! A prichádza k vám domov, aby ste sa stali vaším najlepším spoluhráčom. Spoločne preskúmate hlbiny oceánu, vydáte sa na neuveriteľné dobrodružstvá, stretnete nových priateľov a počas cesty vám chobotnica porozpráva veľa zaujímavých príbehov. Naozaj! Koniec koncov, toto zviera žije na Zemi už takmer 300 miliónov rokov.

Má teda naozaj veľa príbehov na rozprávanie! Z prvej ruky budete počuť, ako sa na Zemi objavili dinosaury, ako žili prví ľudia a dokonca ako sa sám rád natáčal v mnohých televíznych seriáloch a filmoch. Výlet to bude naozaj zaujímavý a poučný. Povzbudí to dozvedieť sa viac o týchto zaujímavých a tajomných zvieratách.

Ako vyzerá ich domov na dne mora? Čo jedia? kam cestujú? Čo stretnete na ich ceste? Aké druhy rýb sú ich najlepšími priateľmi? Možno sa váš nový priateľ chobotnica zúčastnil natáčania karikatúry "SpongeBob SquarePants"? Bolo by neskutočným úspechom mať takú filmovú hviezdu u vás doma!


Prečo potrebuje chobotnica až 8 nôh?

V skutočnom živote potrebuje chobotnica toľko končatín, aby sa mohla plaziť po dne mora, plávať, kŕmiť sa a tiež sa brániť pred nečakanými hosťami. Niet divu, že chobotnica potrebuje veľa nôh, keď je v oceáne toľko aktivít. A veľké plyšové chobotnice potrebujú všetkých 8 nôh, aby mohli čo najlepšie prejaviť svoju prívetivosť.

Veď čím viac nôh má, tým silnejšie vás dokáže objať a túliť sa k vám. Alebo podajte ruku (alebo skôr nohu) všetkým svojim priateľom súčasne. Alebo držte až osem porcií zmrzliny s rôznymi príchuťami. A čo ak sa chobotnica rozhodne pre breakdance? S toľkými nohami by určite obsadila prvé miesto v tanečnej súťaži.

Predstavte si, aké skvelé by bolo mať 8 nôh. Čo zábavné by ste s nimi robili? Na túto otázku môžete odpovedať svojmu novému priateľovi – plyšovej chobotnici. A s odpoveďami určite neváhajte, pretože v krajine fantázie a hier je možné všetko!


Milí priatelia – veľké plyšové chobotnice

Veľmi dobrí ľudia sú často popisovaní ako dobrosrdeční. Vedeli ste však, že chobotnice sú trojité dobrosrdečné stvorenia? Pýtate sa, čo sa tým presne myslí? A to znamená, že tieto morské živočíchy majú až tri srdcia. V hlbinách mora sú potrebné tri srdcia, aby chobotnica prežila.

A u vás doma sú potrebné všetky tri srdcia na prejavenie veľkej lásky. Niet divu, že si každý pamätá ich plyšové hračky. V ich vnútri ležia vrstvy láskavosti, pokoja a pohodlia. Plyšové hračky majú nevysvetliteľnú magickú silu, ktorá pomáha ľuďom upokojiť sa a rozosmiať sa. Takže plyšová chobotnica dá všetku svoju veľkú lásku len vám.


Chobotnica je exkluzívnym akcentom interiéru

Krásne zariadený dom je snom každého. Ale vhodne zvolené detaily interiéru skôr ako hladké steny vytvárajú jeho útulnosť. V každej domácnosti je veľa sviečok, váz a sošiek. Ale koľko domov má vlastnú chobotnicu? Asi nie veľa.

Takže tu máte skvelú príležitosť vytvoriť si exkluzívny domov. Po privítaní roztomilej chlpatej veľké plyšové chobotnice vo svojej rodine sa budete môcť tešiť z jej spoločnosti a dostanete veľa príjemných komplimentov za jedinečnosť. Takýto vnútorný prízvuk bude skutočným magnetom pozornosti.


Prednosť má kvalita

Kvalitné plyšové hračky musia vydržať dlho a vydržať objímanie, maratón aktívnych hier a dokonca aj pranie. Tieto chobotnice sú vyrobené z extrémne odolných materiálov, ktoré zaisťujú trvanlivosť produktov aj pri veľmi intenzívnom používaní.

Hračky sú 100% vyplnené guličkami zo silikónových vlákien, ktoré udržia tvar hračky nezmenený po dlhú dobu. Užite si teda svoju novú hračku a v prípade potreby ju môžete prať v práčke. Takto bude opäť čistý a pripravený na nové dobrodružstvá.

Product added to wishlist